חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות RFID וספירת קהל

איזה תחום מעניין אותך?

  הפתרונות החדשניים של G1 צ'קפוינט

  האתגרים הדינמיים העומדים בפני חנויות, רשתות שיווק, קניונים גדולים וכל מי שעוסק במכירה ישירה ללקוחות קצה, מצריכים פתרונות דינמיים לא פחות – פתרונות חדשניים המסייעים לבקרה ואבטחה עמוקות יותר, מבלי לפגוע בחוויית הקניה של הלקוח המודרני, לקוח שמוצף במידע והיצע, ולכן ברצונו להתנסות, להשוות ולהרגיש את המוצר, בטרם הקנייה.

  G1 צ'קפוינט שמה לעצמה למטרה להוביל את תחום מניעת האובדן, ולצד המערכות הסטנדרטיות, היא מציעה ללקוחותיה הקמעונאים מערכות חכמות בעלות תכונות מתקדמות.

  המומחים של G1 צ'קפוינט מספקים, מתאימים, מתקינים ומתחזקים פתרונות מבוססי RFID מבית Nedap – retail – יצרנית פתרונות האבטחה המתקדמים בעולם למגזר הקמעונאי.

  פתרונות RFID

  מערכת RFID אקטיבית היא מערכת לזיהוי אובייקטים באמצעות גלי רדיו.
  יתרונותיה של המערכת טמונים ביכולת לסמן כל מוצר ולעקוב אחריו בזמן אמת ובגמישותה המאפשרת התאמה ליישומים מגוונים – מייעול בקרת המלאי ועד מניעת גניבה, אובדן ופחת.
  באמצעות טכנולוגיית RFID ניתן להרחיב את המידע המתקבל מהמוצר על ידי חיבור ליישומים חיצוניים, כמו כפתורים, נורות וחיישנים המודדים טמפרטורה, תנועה, משקל וגם ניסיון הסרה של התג.

  מערכת RFID אקטיבית כוללת:

  תגים אקטיביים – תגים עם מקור מתח עצמאי (בניגוד לתגים פסיביים), שיתרונם הוא טווח השידור הרחב שלהם, יכולת אחסון המידע והאפשרות לחבר אליהם יישומים חיצוניים.
  מעורר תגים – התגים האקטיביים משדרים כאשר מעוררים אותם. מעורר התגים משדר אות רדיו מקודד והתג מתעורר ומשדר חזרה את זהותו.
  מקלט – המקלט מקבל את האותות המגיעים מהתגים, ולאחר פענוח מעביר את המידע לשרת המערכת.
  אנטנות – המערכת האקטיבית משתמשת בשני סוגי אנטנות:
  אנטנה מעוררת תגים – שולחת את האות ממעורר התגים אל התג. אנטנה זו מגיעה במגוון גדלים בהתאם לטווח הגילוי הרצוי.
  אנטנת קליטה – אנטנה זעירה המחוברת ישירות לפנל האחורי של המקלט.

  מערכת מניעת גניבה משולבת ספירת קהל

  מערכת מניעת גניבה מבוססת RFID מסוג PG-27 המשלבת עיצוב מוקפד ואלגנטי עם יכולות טכנולוגיות מרחיקות לכת. המערכת קוראת תגי RFID ותגי RF וכוללת רכיבים לספירת קהל באמצעות חיישני טמפרטורה ולזיהוי שקיות אלומיניום, המשמשות לעתים להסוואת גניבה. למערכת זו ממשק ניהול אינטרנטי המאפשר גישה מרחוק ומתאים במיוחד לניהול רשתות שיווק מרובות סניפים.

  הפתרונות החדשניים של G1 צ'קפוינט ניתנים להתאמה פרטנית לצרכים מגוונים, מרחיבים את מנעד האפשרויות ומצמצמים את הפחת למינימום.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי