חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דרוג מעלה

איזה תחום מעניין אותך?

  G1 בדירוג מעלה

  קבוצת G1 דוגלת במחויבות רחבת טווח לקהילה ולסביבה. מתוך הכרה בעוצמתנו, כחברה עסקית גדולה ומתחדשת, אנו מקפידים לפעול באחריות לרווחתם של העובדים הלקוחות, ולאיכות הסביבה כל זאת תוך מחויבות ללא פשרות לאתיקה מקצועית.
  אנו מאמינים כי אחריות תאגידית מרחיבה את מעגל ההשפעה שלנו, מובילה שינוי ושיפור חברתי וסביבתי וכהשקעה לטווח ארוך, תורמת להצלחתנו הכלכלית.
  כחלק ממחויבותנו לחברה בישראל ולאיכות הסביבה, אנו משתתפים בדירוג מעלה.

  מהו דירוג מעלה?

  מעלה הוא ארגון גג של חברות עסקיות מובילות, הפועל לקידום והטמעה של ערכי האחריות התאגידית ולפיתוח תקנים לניהול אחראי בישראל. הארגון פועל משנת 1998 ומטרתו להעלות למודעות הסקטור העסקי את חשיבותה של האחריות התאגידית למרקם החיים בחברה הישראלית.
  ארגון מעלה מזהה מגמות, קובע סטנדרטים חדשים ומלווה עסקים ומנהלים בתחום האחריות התאגידית.

  דירוג מעלה מתבצע מדי שנה ובוחן את החברות העסקיות הבוחרות להשתתף בו לפי אמות המידה שנקבעות על ידי ועדה עצמאית. התחומים הנבדקים הם: אסטרטגיית השמירה על איכות הסביבה, אתיקה מקצועית ועסקית, טיפוח סביבת העבודה, מעורבותם החברתית של העובדים, שמירה על בריאות, בטיחות ואיזון, התנדבות ותרומה לקהילה. הבדיקה נעשית באמצעות שאלון מקיף, המתעדכן מדי שנתיים, ומסייע למפות תהליכים ארגוניים ולפתח מגמות מעשיות בתחום.

  לאתר מעלה

  קבוצת G1 - במעלה

  בין השנים 2014-2023 כיהן מיקי אדיב, מנכ"ל קבוצת G1 כיו"ר הוועד המנהל של מעלה.
  דרוג הקבוצה בשנת 2023 הוא דרוג זהב. הדרוג נוגע בהיבטים האתיים, יחסי עבודה, בריאות ואיזון, אחריות להתנהלות הוגנת מול עובדי קבלן וספקים (רכש), גיוון והכלה של עובדים, איכות הסביבה, ניהול ושקיפות גבוהה בתחום האחריות התאגידית

  קבוצת G1 משתתפת במנהיגות מעלה ולוקחת חלק משמעותי בפעילות הארגון, מתוך רצון ליצור שיפור מתמיד במעמד העובד וביחסי העבודה בתחום השמירה והביטחון.
  כקבוצת בטחון ואבטחה מובילה וחדשנית, אנו שואפים לשנות ולחדש גם בתחום האחריות התאגידית:
  לסדוק את תקרת הזכוכית של חלק מהאוכלוסיות על ידי גיוון כוח העבודה, הקפדה על תנאי שכר הוגנים, חיזוק הצמיחה החברתית בקרב עובדי החברה, מתן סיוע לעובדים לצורך יצירת איזון בין עבודה לפנאי תוך חיזוק ושימור האמון שנותנים בנו עובדים, לקוחות וספקים.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי