תשתית תקשורת אקטיבית

תשתית תקשורת אקטיבית

בעולם העסקים הדינמי של היום, לתשתית התקשורת האקטיבית של הארגון שלכם יש השפעה עצומה על הביצועים שלו. תכנון קפדני, בחירה חכמה וביצוע מיומן של תשתית תקשורת אקטיבית הם קריטיים כדי למצב את העסק בשורה הראשונה בתחומו, לקדם אותו ולחסוך בזמן ובעלויות.

למה תשתית התקשורת האקטיבית חשובה כל כך? כי היא מקיפה את כל ציוד הקצה של רשת המחשבים, האינטרנט והטלפוניה, ומאפשרת העברת מידע מהירה והתנהלות יעילה של מערך התקשורת הכולל.

התשתית האקטיבית מתחברת לתשתית הפאסיבית שהונחה לפניה, והיא כוללת אלמנטים רבים ובהם מתגים (סוויצ'ים), נתבים, רכזות ונקודות גישה. התפתחויות טכנולוגיות משדרגות ומשכללות כל הזמן את ענף תשתיות התקשורת האקטיבית, שמתעדכן ומתקדם מיום ליום.

לנו ב-G1 ארזים יש ניסיון עשיר בתכנון ובהקמת תשתיות תקשורת אקטיבית, ואנחנו לא מפסיקים לרגע להתעדכן בחדשות בתחום. אנחנו דוגלים בראייה כוללת של צורכי הלקוחות שלנו, וכך נדע להתאים לכם את התשתית לפי הצרכים היחודיים שלכם. נבחר יחד איתכם בין תקשורת אלחוטית, קווית או משולבת ונמליץ על מכשירי הקצה שיספקו לכם מענה אופטימלי המותאם לדרישות ולתקציב שלכם. בשלב הבא נתקין אצלכם את הציוד, נעזור להטמיע את השימוש במכשירים ונמשיך להעניק לכם שירות מקצועי ומסור ככל שיידרש.

Technologies

מתגים ונתבים

מתגים ונתבים שמקשרים בין כל חלקי הרשת, מותאמים לצורכי הארגון ומספקים לו את המענה האופטימלי

Technologies

רשתות אלחוטיות

רשת אלחוטית מספקת תשתית דינמית המאפשרת חיבור משתמשים רבים וביצוע שינויים ברשת ללא תלות בכבלים

Technologies

לינקים אלחוטיים

לינקים אלחוטיים המבוססים על ציוד של מיטב החברות ומאפשרים תקשורת מהירה בין נקודות שונות ומרוחקות זו מזו

למידע נוסף על פתרונות לתשתיות תקשורת אקטיבית
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם