חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מרחב ציבורי

איזה תחום מעניין אותך?

  מרחב ציבורי מוגן ובטוח אינו מובן מאליו בימים אלה. ממשלות ניצבות מול אתגרים ביטחוניים ובטיחותיים רחבי היקף, החל בהגנה יומיומית על אזרחים ונכסים לאומיים וכלה בהתמודדות עם איומי טרור מקומיים ובינלאומיים.
  לקבוצת G1 ניסיון רב בסיוע לגופים ממשלתיים בישראל להעניק הגנה ותחושת ביטחון לאזרחים, עובדי מדינה וזרועות החוק.
  אנו מציעים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לצד כוח-אדם איכותי ומיומן והמומחים שלנו מתאימים לכל צורך ביטחוני ובטיחותי במרחב הציבורי מענה מקיף, איכותי ושלם.

  הפתרונות של G1 למרחב הציבורי

  אבטחה אלקטרונית, שליטה ובקרה

  כדי שבני האדם יוכלו להתנהל בבטחה, לשגשג ולהצליח, על המרחב להיות מנוטר ומוגן ללא הרף.
  פתרונות האבטחה שקבוצת G1 מציעה לגופים האחראיים על המרחב הציבורי, מכסים כל תחום מתחומי החיים.
  מאמצעים מתקדמים כמו שערים לגילוי מתכות, הניצבים באזורים רגישים ומונעים חדירה של כלי נשק חם או קר, דרך מערכות צילום והקלטה דיגיטלית, המתעדות את המתרחש בשכונות, יישובים וערים ועד למרכזי בקרה ומוקדים חדשניים, האוספים את הנתונים ומנתחים אותם בזמן אמת, כדי להגיב במקרה של הפרת הסדר הציבורי.

  אבטחה אנושית

  אל אמצעי האבטחה הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, חוברת האבטחה האנושית ההדוקה הפרושה במרחב הציבורי. המומחים של קבוצת G1 עורכים סקרים מדויקים להערכת הסיכונים, המאבטחים והשומרים המיומנים והמצוידים שלנו, פרושים במרחב ועושים את מלאכתם נאמנה ומוקד השמירה הארצי פועל סביב השעון, כדי לתרום לתחושת ההגנה והביטחון, ולסייע לגופים הממשלתיים לשמור על הסדר הציבורי.

  בטיחות

  הסיכונים האפשריים למרחב הציבורי אינם רק ביטחוניים. לעתים, ליקויי בטיחות עלולים להשתוות, ואף לעלות בהרסנותם, על אירועי טרור. הפתרונות שמציעה קבוצת G1 מסייעים למניעה, למוכנות מלאה ולמזעור הנזקים במקרה חירום.
  המענה הטכנולוגי בתחום הבטיחות כולל מערכות גילוי אש ומערכות כיבוי אש מהרגישות והמתקדמות בעולם
  ומצלמות ייחודיות לאיתור דליפות המשמשות להתרעה מפני דליפת חומרים מסוכנים ולשמירה על איכות האוויר.

  בעולם בו צרכי הביטחון והבטיחות דינמיים וחסרי תקדים נמצאת קבוצת G1 בחוד החנית הטכנולוגי והאנושי בתחומי האבטחה, הבטיחות והביטחון. כקבוצה רבת ניסיון הצועדת עם הזמן, מספקת G1 פתרונות מורכבים לפרויקטים רב מערכתיים במרחב הציבורי.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי