חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיקוח אלקטרוני

איזה תחום מעניין אותך?

  G1 מוקד היא מפעילת פרויקט האיזוק האלקטרוני במדינת ישראל.
  מתקני הכליאה בישראל עמוסים בעצירים ובאסירים. מלבד המחסור במקום פנוי לכלואים, עלות החזקתם של האסירים במתקני הכליאה גבוהה, ומהווה עול נוסף על תקציב המדינה ועל משלם המיסים. אחד הפתרונות החדשניים והיעילים ביותר לשיפור המצב הוא האיזוק האלקטרוני.
  האזיק האלקטרוני מאפשר לרשויות המשפט ולשירות בתי הסוהר, להחזיק אסירים ועצירים במעצר בית במקום במתקני כליאה ולוודא ברצף, שתנאי המעצר מתקיימים במלואם.

  בשנת 2004 נערך מכרז של משרד הביטחון וחטיבת G1 מוקד זכתה ונבחרה כמפעילת פרויקט האיזוק האלקטרוני בישראל. זהו פרויקט עתיר טכנולוגיה שמטרתו לחסוך במקום ובעלויות, למזער נזקים מיותרים הנגרמים לאסירים במהלך שהותם במתקני הכליאה ולסייע לאסירים העומדים להשתחרר, לקראת השתלבותם המחודשת בחברה.

  כיצד פועלת מערכת הפיקוח האלקטרוני של G1 מוקד?

  ציוד מערכת הפיקוח האלקטרוני מיוצר ע"י Allied Universal® Electronic Monitoring – Attenti, מומחית בינלאומית לפיתוח וייצור ציוד אלקטרוני לתעשיית אכיפת החוק.
  המערכת, המופעלת בעשרות מדינות ברחבי העולם, פיקחה, החל משנת 1994, על מעל למיליון מפוקחים. הציוד עומד בתקנים המחמירים ביותר ועובר תהליכי בדיקה ובקרת איכות בתנאים שונים.

  מערכת הפיקוח האלקטרוני מפקחת בזמן אמת על הימצאותו של המפוקח בהגדרות המקום והזמן שנקבעו לו לתקופת מעצר הבית, ויוצרת התראה על יציאתו מהן או על ניסיון פגיעה במערכת.
  נתוני החיווי של כל מפוקח זורמים אל המוקד הארצי של חטיבת G1 מוקד ומנותחים על ידי מוקדנים ייעודיים מיומנים. במקרה של הפרת כללי המקום והזמן של מאסר הבית, מחליטים המוקדנים אם לשלוח איש שטח, טכנאי או סייר אל המפוקח. נוהל תגובה זה מתבצע על-ידי אנשי G1 מוקד במוקדים האזוריים ובפיקוח המוקד הארצי. אנשי השטח מדווחים למוקד על תוצאות הבדיקה.

  מוקד סיור ובקרה מעניק מענה מהיר ויעיל, ומאוייש בכל ימות השנה לאורך כל שעות היממה. דרכו מופעלים צוותי שטח בעת הצורך, ואליו מנותבות כל מערכות הקלט והמידע מהמערכות השונות עליהן מפקחת G1, כולל מצלמות אבטחה במעגל סגור, מערכת אזעקה לבית או לעסק ועוד.

  מערכת פיקוח אלקטרוני של G1 מוקד כוללת:

  • אזיק אלקטרוני המקיים תקשורת אלחוטית (RF) רציפה עם מקלט ביתי ומקבל נתונים מגלאים שונים. האזיק עמיד למים ולזעזועים ולכן פעילותו אינה משתבשת בזמן מקלחת או פעילות גופנית. האזיק נראה כמו שעון גדול ומותאם אישית למידות הגוף של המפוקח. משקלו 78 גרם בלבד והוא מכיל סוללה המאפשרת הפעלה רצופה של למעלה מ-18 חודשים. רצועות האזיק מכילות סיבים אלקטרוניים ועשויות חומר היפואלרגני שאינו מגרה את העור.
  • מקלט ביתי הקולט שידור אלחוטי רציף (RF) מהאזיק ומעביר בתקשורת טלפונית קווית את נתוני החיווי אל G1 מוקד 99. המקלט, שגודלו כגודל ממיר טלוויזיה בכבלים, מותקן ומקובע בבית המפוקח ואינו משבש את פעולת הטלפון או כל ציוד אלקטרוני ביתי אחר. במקרה שהמקלט מזהה הפסקה בקליטת השידור מהאזיק, הוא מדווח על כך באופן דיסקרטי למוקד הארצי של G1 מוקד 99 באמצעות קו הטלפון.

  גמישותה של מערכת הפיקוח האלקטרוני ועוצמתה מאפשרים התאמה ייחודית של משטר הפיקוח לכל מפוקח, על פי כללי המעצר שנקבעו לו על-ידי הרשויות. כך ניתן לקבוע חלונות זמן שבמהלכם מותרת יציאת המפוקח משטח מעצרו לפעילויות מאושרות כמו עבודה, לימודים, טיפולים רפואיים, סדנאות טיפוליות וכדומה.
  המוקד פועל סביב השעון בכל ימות השנה וזמין לשאלות מפוקחים בכל עת.
  חטיבת G1 מוקד שומרת על שיתוף פעולה יעיל והדוק עם הרשויות השונות המעורבות בתהליך הפיקוח האלקטרוני, ומחויבת לנהלים המשפטיים, לנהלי האכיפה ולשמירה על זכויות הפרט.

  המערכות השונות אותן אנו משווקים מסייעים למערכי אבטחה במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. אנו מציעים מגוון שירותים ומוצרים החל ממצלמות אבטחה ביתיות ומערכות אזעקה, דרך לחצני מצוקה ועד למערכות בקרת כניסה ושער מגנומטר לזיהוי מתכות.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי