חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחבורה

איזה תחום מעניין אותך?

  הכלכלה הגלובלית נשענת על תשתיות מסחר ותנועה בינלאומיים רחבי היקף, ולקיומה התקין נדרשים נמלי תעופה וים מאובטחים ובטוחים. כדי לאפשר תנועה בין-יבשתית בטוחה של בני אדם וסחורות, יש צורך בראייה רחבה ובמתן מענה לאתגרים מורכבים.
  קבוצת G1 ממנפת את יתרונותיה הגלובליים, ומציעה פתרונות טכנולוגיים ואנושיים שלמים ומקיפים, המאפשרים ללקוחותיה להפעיל נמלי תעופה ונמלים ימיים בסביבה מוגנת.

  הפתרונות של G1 לנמלי ים ואוויר

  מנגנוני השליטה והבקרה

  כל אדם וסחורה העובר דרך נמלי התעופה והים, עובר תהליך בידוק בטחוני מדוקדק, כדי למנוע אירועי טרור, העברת חומרים אסורים או עבירה על החוק.
  שערים לגילוי מתכות של קבוצת G1, ניצבות בנקודות המעבר ועורכות בדיקה ביטחונית מהירה, יעילה ואמינה לנכנסים למתחמים השונים.
  מערכות טלוויזייה במעגל סגור, מצלמות אבטחה ואמצעי הקלטה דיגיטליים, מעניקים כיסוי מלא לשטחי הנמלים ומבטיחים ניטור ותיעוד בלתי פוסקים של הנעשה במרחבים העצומים.
  מערכות בקרת כניסה חכמות, שומרות על אזורים מסווגים מפני כניסתו של מי שאינו מורשה, ואמצעי אזעקה זמינים מאפשרים לעובדים במקום לגייס לעזרה את כוחות הביטחון בעת חירום.
  גם נושא הבטיחות החשוב לעין ערוך נמצא תחת פיקוח ובקרה באמצעות מערכות גילוי אש, מערכות כיבוי אש ומצלמות לגילוי דליפה.

  אבטחה אנושית

  לצד הפתרונות הטכנולוגיים החדישים ורבי העוצמה, נמצא כוח-האדם האיכותי שלנו.
  אחד הנכסים רבי הערך של G1 הוא צוות העובדים המיומן, הניצב בחזית ומשרת את לקוחותינו במקצועיות, אמינות ועוז רוח. לא לחינם עוברים הרוצים להתגייס לשורותינו תהליך מיון קפדני, סיווג ביטחוני ואימון מעשי.
  המומחים של G1, מבצעים הערכת סיכונים מדוקדקת, המאפשרת יצירת תכנית אבטחה מקיפה ומותאמת,
  ואילו אנשי השמירה והאבטחה פרושים על פני כל שטח נמל התעופה או הנמל הימי, ומבצעים תפקידים שונים במסירות וביעילות.
  בין אם מדובר באיום טרור, העברת סחורה אסורה או הפרת הסדר הציבורי, צי העובדים המתורגל שלנו מתמודד עם כל אתגר ביטחוני ובטיחותי בדרך הטובה ביותר.

  באבטחת נמלי תעופה ונמלי ים, מוכיחה קבוצת G1 את כוחם של ניסיונה ומקצועיותה בהתמודדות עם פרויקטים רב מערכתיים ומורכבים. אנו עושים ככל יכולתנו כדי להגן על המרחב הרגיש של נקודות המעבר הבינלאומיות,
  ליצירת תנועה זורמת ומתמדת ולמניעת כל סיכון.

  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי