פתרונות אבטחה פיזית

פתרונות אבטחה פיזית

פתרונות אבטחה פיזית

שירותי הערכת סיכונים, אבטחה, שמירה וסיור

המהפכה הטכנולוגית נוגעת בכל תחום בחיינו ומשפיעה על ההתנהלות האישית, הכלכלית, המסחרית והמדינית. גם תחומי האבטחה והבטיחות יוצאים נשכרים מחידושים טכנולוגיים מתקדמים שהופכים את העשייה ליעילה, מהירה ואיכותית יותר.
עם זאת, אין תחליף לעין מקצועית בוחנת, לאינסטינקט אנושי, לעובדים מסורים ומתורגלים, לתעדוף משימות הנובע משיקול דעת מושכל ולניסיון רב שנים.

אנו, בקבוצת G1, מודעים לחשיבותו של כוח-אדם איכותי ובוחרים להציב את הכשרת העובדים ורווחתם במרכז, כדי לשמר את לב העשייה שלנו – המשאב האנושי, ולהעניק ללקוחותינו פתרונות אבטחה פיזית שיענו לצרכיהם.

פתרונות האבטחה הפיזית של G1 אבטחה

לקוחות G1, במגזרים השונים, נהנים מפתרונות אבטחה פיזית, המבוססים על שילוב של יכולות אנושיות וטכנולוגיות ויוצרים מענה רב-שכבתי מתקדם.
המאבטחים, השומרים והסיירים שלנו, עוברים מיון קפדני ומסלול הכשרה ייחודי התואם לנהלי האבטחה הייעודיים של כל לקוח ועל דרישותיה המחמירות של משטרת ישראל.
תפקודם המבצעי נבחן באמצעות תהליכי בקרת איכות המבטיחים סטנדרטים גבוהים, עקביים ומשופרים.

בין פתרונות האבטחה הפיזית שאנו מציעים:

שירותי אבטחה ושמירה

צוותי האבטחה והשמירה של G1, ניצבים בחזיתם של בנייני מגורים, מגדלי משרדים ומתחמי תעשייה, עומדים על משמרתם יומם וליל ומסכלים איומים ביטחוניים, פליליים ואחרים.

חברתנו מעניקה שירותי אבטחה ושמירה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שעברו הכשרות מיוחדות על ידי חברתנו, וממשיכים לעבור אימונים באופן תדיר.

צוותי הסיור שלנו, עם מדיהם הייצוגיים וצי הרכבים המצוידים העומדים לרשותם, מספקים שירותי אבטחה בעלי נראות גבוהה, החיוניים לתחום האבטחה המונעת.
כוח אדם איכותי זה, המפעיל את שירותי האבטחה, השמירה והסיור, נתמך טכנולוגית על-ידי מערך פיקוח ובקרה ארצי ומוקד מבצעי המופעל 24 שעות ביממה.

שירותי מוקד אבטחה זמינים ללקוחותינו 24/7 לאורך כל ימות השנה, ומשתפים פעולה יחד עם משטרת ישראל.
שירותי המוקד הארצי מפקחים באופן רציף על משימות האבטחה ללקוחות בפריסה ארצית וללקוחות אסטרטגיים ומוסיפים נדבך למעטפת המיגון.

ניתוח סיכונים

שירות נוסף אותו מציעה G1 אבטחה, כחלק ממערך האבטחה המונעת, הוא ביצוע סקרים שונים להערכת סיכונים ולהתאמת תכנית ייעודית, המבוססת מסקנותיהם.
המומחים שלנו מתייחסים למגוון תרחישים אפשריים, החל מפעילות חבלנית עוינת, המשך בפעילות פלילית וכלה בסיכוני אובדן ופחת.

פתרונות האבטחה הפיזית שאנו מציעים מותאמים לצרכיהם הייעודיים של לקוחות פרטיים ועסקיים, ומגזר התעשייה על כל רבדיו, וכוללים פתרונות מגוונים החל מאספקת כוח אדם לשמירה ואבטחה, סיירים ומוקד ארצי תומך ועד לציוד אבטחה מתקדם, הכולל אזעקות ומערכות התרעה, מצלמות אבטחה ביתיות, מצלמות לעסק, אמצעים חדשניים לזיהוי ומניעת שריפות, השכרת שערים לגילוי מתכות ועוד.

למידע נוסף על פתרונות אבטחה פיזית
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם