חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכירו את הפיתוח החדש שיוכל לסייע בשריפה הבאה

איזה תחום מעניין אותך?

  הכירו את הפיתוח החדש שיוכל לסייע בשריפה הבאה

  חברת הביטחון והאבטחה G1 הודיעה על הקמת מוקד אש, FMS (Fire Monitoring Service) חדש שיטפל ישירות מול צרכנים ובעזרת אמצעים מתקדמים בכל הקשור למניעה ותגובה בעת שריפה

  חברת הביטחון והאבטחה G1 הודיעה היום (רביעי) על הקמת מוקד אש, FMS (Fire Monitoring Service) חדש שיטפל ישירות מול צרכנים ובעזרת אמצעים מתקדמים בכל הקשור למניעה ותגובה בעת שריפה – הן בשוק הפרטי-עסקי והמוסדי.

  המצב הקיים היום, הוא שלרוב העסקים הקטנים-בינוניים ומוסדות ישנם מערכות אנלוגיות עם ממשק לאיש קשר ולעיתים למכבי האש, אם באמצעות חייגן או יחידת קצה למוקד אזרחי, ההתראה שמתקבלת היא כללית ללא חיווי או מקור מדויק של האש, כיצד התפתחה ומה המקור שלה וזמן יקר מתבזבז בשל כך. 


  Smart security – פתרונות מיגון חכמים לבית ולעסק
  אפליקציית smart security

  התקינה החדשה מסווגת עסקים בשתי רמות סיכון – הראשונה, לא מחייבת קישור ישיר למכבי האש ורק חיבור מקומי למוקד האזרחי. השנייה, מחייבת התראות ישירות לצורך קבלת רישיון עסק. הטכנולוגיה על בסיסה הוקם המוקד החדש, מאפשרת מוקד ייעודי למתן שירותי ניטור ייחודיים למערכות גילוי אש, בין היתר:

  • קבלת קריאות ברמת האזור המדויק (הגלאי הבודד)
  • תוכנה ייעודית, לצורך פתרון מקיף וסיוע למערך כבוי האש (התחקות אחר מקור, התפשטות ומשתנים נוספים היכולים להועיל להבנה טובה יותר של האירוע)
  • שילוב טכנולוגי של מערכות גלוי אש ומצלמות האבטחה (מוקד רואה)
  • אפליקציה ייעודית וידידותית למשתמש
  • שילוב מפות שטח (סינופטיות)


  אבי לוי, מנכ״ל חטיבת המוקדים ב- G1: ״ מדובר בבשורה חדשה ופורצת דרך בתחום ניטור התפשטות האש שהמטרה העיקרית היא הצלת חיי אדם, לצמצם פגיעה ברכוש ולאפשר לעסקים לחזור לשגרת עבודה במהירות"בכוחו של המוקד החדש לקצר משמעותית זמן תגובה יקר ובכך להציל חיים הלכה למעשה. זאת מפני שהמוקד מספק פתרון מקצועי למערך הכיבוי, הכוונת מערך הכיבוי למיקום המדויק של האירוע (קומה, חדר וכד'), תקשורת ישירה של מערך הכיבוי אל מול המוקד לצורך קבלת אינדיקציה על התפתחות האירוע וחסכון בהוצאת ניידות כיבוי לשווא עקב קריאות שווא.גם לחברות הביטוח עניין במוקד החדש, שכן יספק צמצום תשלום ללקוח בעקבות נזקי שריפה בזכות איתור מדויק ומוקדם של מקור השריפה, צמצום עלויות הפרמיה ללקוח בעקבות החיבור למוקד ויכולת צמצום הנזקים האפשריים והורדת החסמים של חברות הביטוח בגיוס לקוחות רגישים.

  אז מה קורה בעת התראה?

  ניטור מדויק של מקור השריפה על גבי מפה
  הקפצה אוטומטית של המצלמה במוקד
  אפשרות לפתיחת דלתות מרחוק
  שילוב כריזה מרחוק ושילוב הדלקת תאורה מרחוק
  הקפצת כבאיות למקום. המערכת של FMS מתלבשת כמעט על כל מערכת אנלוגית קיימת בשוק, וניתן להסב את המערכות בקלות. העלות החודשית הינה החל מ 99 ש״ח לחודש למערכות עד 50 גלאים, עם אפשרות לתוספות כמו מוקד רואה, מיפוי סינופטי, שירותי סיור ועוד.

  מאמרים נוספים
  אבטחת שכונות וישובים - טכנולוגיה, שירותי מוקד, שירותי סיור, סיור כלבני
  אבטחת שכונות וישובים
  המראות מיישובי הדרום הביאו להגברת הביקוש לשירותי אבטחה פרטיים / ShutterStock
  זינוק בדרישה לאבטחה: "שכונות שלמות לוקחות שמירה צמודה"
  המצלמות מצוידות בטכנולוגיה מתקדמת שמספקת להן יכולות עיבוד וניתוח גבוהות. צילום אילוסטרציה
  שמירה על בתים פרטיים
  אבטחה מדלת. לא מה שהכרתם
  אבטחה מדלגת. לא מה שהכרתם
  כיצד למגן את הבית
  כיצד למגן את הבית
  "מבינים את כוח השוק הישראלי" (צילום: צילום מסך)
  "מבינה את כוחו של השוק הישראלי": חברת הענק שתחל להשקיע בישראל
  G1 Group
  קבוצת G1 תרכוש את השליטה בפעילות ״מיזוג פלוס״
  לקבלת ייעוץ והצעה מותאמת אישית השאירו פרטים:

   יצירת קשר

   אני מעוניינ.ת שנציג יחזור אלי